Kurs online

Zarządzanie sobą w czasie

Naucz się…

Nie jest prawdą, że masz za mało czasu…

Wszyscy mamy go tyle samo. I jednym starcza go na wykonanie wszystkich zadań w pracy i prowadzenie aktywnego życia prywatnego, a inni wciąż przegrywają z nim w nierównym wyścigu. Czy myślisz czasami dlaczego tak się dzieje?

Dlaczego wciąż czujesz stres na myśl o tym jak wiele jeszcze zadań przed Tobą i jak szybko kurczy się Twój czas?

Dlaczego nie masz już siły na nic więcej ponad obowiązki zawodowe?

Zaczynasz myśleć, że to z Tobą jest coś nie tak, że nie jesteś wystarczająco OK. Dostrzegasz tylko swoją nieudolność i w sobie dopatrujesz się winy za niską efektywność.

Ale tak być nie musi. Wystarczy, że na chwilę zwolnisz i zobaczysz:

jak wygląda Twoja doba
W co alokujesz swój czas
Czy właściwie oceniasz czasochłonność zadań i swoją wydajność
Czy aby powodem Twojego przeładowania nie jest nieumiejętność stawiania granic
Czy to moment na powstrzymanie swojego perfekcjonizmu

Czy chcesz przejąć kontrolę nad swoją dobą i szybciej wyrabiać się z zadaniami?

Czy chcesz wychodzić z pracy o czasie czasie?

Czy chcesz znaleźć czas dla siebie i swoich pasji?

Ciągła gonitwa z czasem jest z góry skazana na przegraną. Cały czas ogarniasz rzeczy pilne i ważne, na te koncepcyjne i rozwojowe brakuje Ci już czasu. Kończysz dzień ze zmęczeniem i przeświadczeniem jak niewiele zostało zrobione. Połowę z listy zadań przepisujesz na kolejny dzień, dokładając do niej nowe punkty. Zamykając ją, już wiesz, że kolejnego dnia znowu się nie wyrobisz… Po pracy pędzisz do domu wykonywać kolejną listę zadań. Wieczorem masz ochotę na jeden odcinek serialu ale usypiasz, nim minie czołówka… W pół śnie przenosisz się do sypialni, by kolejnego dnia obudzić się i rozpocząć nowy korpo-maraton.

Ile jeszcze chcesz tak żyć? Kiedy zauważysz, że Ciebie nie ma w tym codziennym pędzie?

Dla Ciebie właśnie, stworzyłam ten kurs, który pomógł już wielu osobom znaleźć w codziennym pędzie czas dla siebie.

Zobacz, co zyskasz dzięki kursowi

Odkryjesz gdzie ucieka Twój czas
Nauczysz się go lepiej alokować
Pokonasz prokrastynację, perfekcjonizm, syndrom Zosi-Samosi, czy co tam Ci dziś dolega
Poznasz najskuteczniejsze techniki planowania i realizacji zadań
Zyskasz czas dla siebie

Poznaj opinie kursantów

Nie zwlekaj!

Nie pozwól, by to co najważniejsze było na łasce tego, co mniej ważne

Zarządzaj sobą w czasie

KURS ONLINE

26 LEKCJI!

  1. Moduł I  – Ja i moja doba
  2. Moduł II – Dystraktory i pożeracze czasu
  3. Moduł III – Planowanie
  4. Moduł IV – Realizacja
Uwaga! To ważne!

Ten kurs jest długi i treściwy. Znajdziesz w nim wiele cennych wskazówek i inspiracji. Skonstruowany jest tak, że możesz go zrealizować w całości lub wybierać
tylko interesujące Cię w danej chwili lekcje. Dzięki temu nie musisz czuć presji, że potrzebujesz dużo czasu na zrobienie tego kursu. Wystarczy, że znajdziesz kwadrans dziennie. Czasami jedna lekcja wystarczy, by zmienić wszystko.

Nazywam się Joanna Karpeta

Na zdjęciu: Joanna Karpeta

Wyznaję zasadę, że człowiek potrzebuje pracy, a praca potrzebuje człowieka. I warto, by relacja między stronami opierała się na czymś więcej niż prostej wymianie czasu na pieniądze. Wspieram moich Klientów w budowaniu wewnętrznego dobrostanu i umiejętności radzenia sobie w zmieniających się warunkach pracy. Pomagam upraszczać życie, eliminować problemy, których często sami sobie przysparzamy i uczę na nowo kochać poniedziałki.

Jestem Certyfikowaną coach Talentów Gallupa, coachem ICC, dyplomowaną trenerką biznesu, absolwentką Praktycznej Psychologii Motywacji SWPS, podyplomowych studiów terapii i treningu grupowego UW, Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR) oraz Szkoły Trenerów Biznesu.

Nakładem Gdańskiego Wydawnictwa Psychologicznego wydałam książkę „Pokochaj poniedziałki. Jak poradzić sobie z wypaleniem zawodowym”, która została uznana przez internautów za najlepszą książkę psychologiczną i poradnik 2018 w kategorii „Motywacja”.

Moim atutem jest to, że przez kilka lat sama pracowałam zarówno w biznesie jak i administracji publicznej. Dzięki temu rozumiem Twój świat i wyzwania z jakimi się mierzysz, bo i ja to przerabiałam
zarówno jako szeregowy pracownik jak i dyrektor raportujący do zarządu. W moich szkoleniach nie znajdziesz drętwych regułek, nie dających się wdrożyć w realnym życiu, jedynie mięcho, które jest proste i możliwe do zastosowania od zaraz.

Im bardziej myślisz, że nie masz czasu na ten kurs, tym bardziej potrzebujesz go mieć!

To już najwyższy czas, by zacząć żyć, a nie tylko biec bez świadomości dokąd i po co!

Satysfakcja albo zwrot pieniędzy!
Nie mam wątpliwości, że ten kurs zmieni Twoje postrzeganie stresu i dostarczy Ci praktycznych wskazówek jak go ujarzmić. Jeśli jednak uznasz, że kurs nie spełnia Twoich oczekiwań masz 21 dni na rezygnację. Wystarczy, że w tym czasie napiszesz do mnie maila, a ja bez żadnych pytań i haczyków oddam Ci Twoje pieniądze.

Loading...

Processing Order...

Please wait while we process your payment...

Please wait while we redirect you...